درباره ما

هزار صنعت روشن

شرکت هزار صنعت روشن با کادری مجرب و متخصص فعالیت حرفه ای خود را از سال 1394 آغاز نمود. تولیدات این شرکت شامل هرچه نیاز باغداران برای تکمیل مراحل پایانی باغداری و ارائه محصولات نظیر دستگاه نایلون پیچ به بازار است می باشد.

دستگاه نایلون پیچ مرکبات ، خط سورتینگ میوه ، دستگاه شستشو و گرما درمانی و همچنین دستگاه نایلون بازکن مرکبات که جدیدترین نوآوری مجموعه است از جمله مهمترین دستاوردهای شرکت هزار صنعت روشن در طول فعالیت از شروع به کار تا به امروز می باشد.

دستگاه نایلون پیچ
دستگاه نایلون پیچ

شرکت هزار صنعت روشن اولین شرکت تولید کننده دستگاه نایلون پیچ مرکبات

اگر چه در ابتدای امر برای ساخت اولین ایده خود که دستگاه بسته بندی میوه بوده و در حال حاضر یکی از بهترین نمونه های با کیفیت ایرانی خط سورتینگ مرکبات است ، آزمون و تحقیقات بسیاری را از سرگذرانیدم ، در نهایت تولیدات امروز ما از نظر طراحی و کیفیت ساخت به قدری بهینه و مقرون به صرفه است که هیچکدام از شرکت های چینی توان رقابت با این مجموعه را از لحاظ تولید و نوآوری ندارند

رونق صنعت کشور توسط نخبگان صنعتی

به همین دلیل شاهد استقبال روز افزون مشتریان گرامی از تولیدات شرکت هزار صنعت روشن هستیم و خرسندیم که با به جریان انداختن اقتصاد کشور نقشی در خودکفایی ملی ایفا نموده ایم.

دستگاه نایلون پیچ
دستگاه نایلون پیچ

چشم انداز هزار صنعت روشن

لازم به ذکر است گروه هزار صنعت روشن تمامی قطعات دستگاه ها را خود تولید کرده و تنها مواد خام باکیفیت (موتورگیربکس) وارد مجموعه می شود و زیر نظر مدیریتی قوی و پرسنلی با دقت و زحمتکش محصول خروجی وارد بازار شده و هر سال تعداد بالاتری از دستگاه های این گروه صنعتی ایرانی به کار گرفته می شوند.

هدف گذاری برای داشتن صنعتی مدرن

اگر شما هم قصد ورود به بازار مرکبات را دارید همکاری و خرید با کیفیت ترین دستگاه ها از شرکت هزار صنعت روشن می تواند گزینه مناسبی برای ارتقاء سرعت و پیشرفت در کسب و کارتان باشد.